Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Biuro Nieruchomości Trzecie Piętro

Kamińskiego 19/408 Bielsko-Biała

Mapa

573 180...

573 180 647

biuro nieczynne: 9:00 - 17:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, wynajem

Chcesz sprzedać nieruchomość?

60

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Biuro Nieruchomości Trzecie Piętro

Filtruj

Rynek pierwotny

495 000 zł52,60 m² 9 410,65 zł/m²

Mikołaj Zagórski

Mikołaj Zagórski

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% W ofercie również apartament na parterze z ogródkiem. Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

Mikołaj Zagórski

Mikołaj Zagórski

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Michałowicza w Bielsku-Białej. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł55 m² 30,91 zł/m²

Mikołaj Zagórski

Mikołaj Zagórski

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku jednorodzinnym mieszczącym się przy ul. Mireckiego...

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł45,52 m² 42,84 zł/m²

Mikołaj Zagórski

Mikołaj Zagórski

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Słonecznym w Bielsku-Białej. Mieszkanie zlokalizowane na parterze niskiego bloku...

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł73 m² 41,10 zł/m²

Mikołaj Zagórski

Mikołaj Zagórski

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowy 3-pokojowy, dwupoziomowy apartament na zamkniętym i kameralnym osiedlu. Mieszkanie zlokalizowane na trzecim - ostatnim...

Szczegóły ogłoszenia

534 240 zł47,70 m² 11 200 zł/m²

Mikołaj Zagórski

Mikołaj Zagórski

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze Apartamentowca przy ul. Krakowskiej w Bielsku-Białej. Mieszkanie o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł69,66 m² 10 895,78 zł/m²

Mikołaj Zagórski

Mikołaj Zagórski

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie jeszcze inne lokale w metrażach 50-80m2 Oferuję do zakupu nowy wykończony 3-pokojowy apartament zlokalizowany w ramach nowej inwestycji...

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł33,55 m² 8 047,69 zł/m²

Mikołaj Zagórski

Mikołaj Zagórski

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedaży 1 -pokojowe mieszkanie położone os. Karpackim w Bielsku-Białej. Mieszkanie położone na pią ty m piętrze wysokiego bloku...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 736 zł54,66 m² 9 600 zł/m²

Mikołaj Zagórski

Mikołaj Zagórski

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

oferta ograniczona czasowo kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% W ofercie również apartamenty 2, 3 i 4 pokojowe na wszystkich kondygnacjach....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

392 640 zł40,90 m² 9 600 zł/m²

Mikołaj Zagórski

Mikołaj Zagórski

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 690 zł33,04 m² 11 855,02 zł/m²

Mikołaj Zagórski

Mikołaj Zagórski

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% oferta ograniczona czasowo W ofercie również mieszkania 32-69m2 na wszystkich kondygnacjach. Oferujemy do...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł54,83 m² 8 663,14 zł/m²

Mikołaj Zagórski

Mikołaj Zagórski

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% , zostały ostatnie lokale, nie zwlekaj Apartamenty Dobrawy 44 o kolejna inwestycja renomowanego dewelopera na...

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł56,30 m² 10 124,33 zł/m²

Mikołaj Zagórski

Mikołaj Zagórski

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie w niskim bloku położone w centrum Andrychowa. Mieszkanie zlokalizowane parterze o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł92,62 m² 8 097,60 zł/m²

Mikołaj Zagórski

Mikołaj Zagórski

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do zakupu dwupak inwestycyjny zlokalizowany nieopodal ścisłego centrum Bielska-Białej przy ul. Czajkowskiego. Mieszkanie położone na drugim...

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 300 m² 276,92 zł/m²

Mikołaj Zagórski

Mikołaj Zagórski

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni ok 1300 m2 położoną w Hałcnowie przy ul. Janowickiej...

Szczegóły ogłoszenia

5 300 000 zł823 m² 6 439,85 zł/m²

Mikołaj Zagórski

Mikołaj Zagórski

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:29

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży budynku usługowo-mieszkaniowego położonego w centrum Żywca. Budynek o powierzchni całkowitej...

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł52 m² 9 403,85 zł/m²

Mikołaj Zagórski

Mikołaj Zagórski

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie położone w centrum Bielska-Białej. Mieszkanie na parterze w bloku czteropiętrowym o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł33 m² 33,33 zł/m²

Mikołaj Zagórski

Mikołaj Zagórski

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferuję do wynajęcia 1 -pokojowe mieszkanie położone na drugi m piętrze w bloku mieszczącym się przy ul. Katowickiej...

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł1 037 m² 349,08 zł/m²

Mikołaj Zagórski

Mikołaj Zagórski

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni ok 1062 m2 położoną w Hałcnowie w rejonie ul....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 000 zł69,13 m² 8 925,21 zł/m²

Mikołaj Zagórski

Mikołaj Zagórski

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł280 m² 1 857,14 zł/m²

Mikołaj Zagórski

Mikołaj Zagórski

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 486 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu budynek wolnostojący dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym do własnej aranżacji. Wzniesiony na planie...

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 733 m² 152,91 zł/m²

Mikołaj Zagórski

Mikołaj Zagórski

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1733 m2 położoną w Międzyrzeczu dolnym Działka...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 000 zł64 m² 12 000 zł/m²

Mikołaj Zagórski

Mikołaj Zagórski

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% , zostały ostatnie lokale, nie zwlekaj Apartamenty wisła view to kolejna inwestycja renomowanego dewelopera na...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł52,60 m² 10 057,03 zł/m²

Mikołaj Zagórski

Mikołaj Zagórski

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% W ofercie również apartament na pierwszym piętrze. Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane...

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 265 m² 387,35 zł/m²

Mikołaj Zagórski

Mikołaj Zagórski

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1265 m2 położoną w dzielnicy Mikuszowicach Śląskich...

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 300 m² 253,85 zł/m²

Mikołaj Zagórski

Mikołaj Zagórski

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł1 322 m² 397,13 zł/m²

Mikołaj Zagórski

Mikołaj Zagórski

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1322 m2 położoną w prestiżowej dzielnicy Kamienica...

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł928 m² 129,31 zł/m²

Mikołaj Zagórski

Mikołaj Zagórski

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni ok 928 m2 położoną w Bestwinie w rejonie ul....

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł1 204 m² 394,52 zł/m²

Mikołaj Zagórski

Mikołaj Zagórski

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1204 m2 położoną w prestiżowej dzielnicy Kamienica...

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł41,40 m² 42,27 zł/m²

Mikołaj Zagórski

Mikołaj Zagórski

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Złote Łany w Bielsku-Białej. Mieszkanie zlokalizowane na czwar t ym piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł3 233 m² 89,70 zł/m²

Mikołaj Zagórski

Mikołaj Zagórski

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działki o powierzchni łącznej 3233 m2 położoną w Hałcnowie przy ul. Pisarskiej ,...

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 207 m² 410,11 zł/m²

Mikołaj Zagórski

Mikołaj Zagórski

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1207 m2 położoną w prestiżowej dzielnicy Kamienica...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 863 zł38,37 m² 9 900 zł/m²

Mikołaj Zagórski

Mikołaj Zagórski

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% W ofercie również mieszkania 32-69m2 na wszystkich kondygnacjach. Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł720 m² 416,67 zł/m²

Mikołaj Zagórski

Mikołaj Zagórski

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni ok 720 m2 położoną w Hałcnowie przy ul. Witosa...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij